SOPO Optical Communication Co., Ltd imwaqqfa fl-2009, bħala l-akbar produttur u fornitur ta 'komponenti u tagħmir tal-fibra ottika passiva. B'esperjenza rikka fl-iddisinjar u l-manifattura ta 'komponenti u tagħmir tal-fibra ottika passiva, b'sistema ta' kontroll ta 'kwalità għolja, tagħmir ta' manifattura avvanzat u ħaddiema b'ħiliet kbar, ħloqna relazzjoni tajba ma 'lottijiet ta' kumpanija famuża ta 'komunikazzjoni. Aħna noffru firxa wiesgħa ta 'prodotti inklużi l-iżolatur ottiċi, iżolatur Core, Collimator, serje WDM, ottiċi Iswiċċ, Circulator ottiċi u l-bqija. Ħlief partijiet standard, nistgħu noffru partijiet tad-dwana skont l-ispeċifikazzjoni tal-klijent ukoll.

Iċ-ċentru ta ' l-aħbarijiet

newscenter CWDM SFP Transceiver Module 1270nm-16...

Modulu tat-transceiver CWDM SFP 1270nm-1610nm Tul tal-mewġ, fibra SMF, konnettur LC, sa...

Komunikazzjonijiet

Ikkuntatjana
SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd

L-indirizz: JinDiDa Industry Zone, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua New District, Shenzhen, Ċina

Tat-telefon: +86-755-23124132

Tal-fax: 86-755-23774378

Indirizz elettroniku: 18818523155@163.com

SOPO ottiċi Komunikazzjoni Co, Ltd
foottop